Tylko profesjonalne pośrednictwo

Anna
Kacprzak

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

Tel.:+48 533 327 441

anna.kacprzak@ardeakredyty.pl

Dbałość o każdy szczegół

Specjaliści Kredytowi
Ardea Consulting

Zespół Ardea Consulting tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym, specjalizujący się wyłącznie w kredytach.
Nasze doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług i szeroko rozumianego bezpieczeństwa Klientów.
Wspieramy Klientów w realizacji przedsięwzięć, oferując kompleksową obsługę oraz edukację w zakresie kredytowania. Precyzyjnie dobieramy ofertę i dopasowujemy produkt do indywidualnych potrzeb Klienta.
Nasi Klienci nie tracą energii na długotrwałe poszukiwania produktu kredytowego, który sprosta ich oczekiwaniom – my robimy to za nich.
Działanie Ardea Consulting nastawione jest na korzyści dla Klientów, a nie na ilość sprzedanych kredytów.
Satysfakcja Klientów jest dla nas kwestią priorytetową. Dbamy o to, aby na każdym etapie procesu kredytowego zapewnić im wsparcie, komfort i maksymalnie możliwe bezpieczeństwo.
Dla firmy skutkuje to licznymi rekomendacjami zadowolonych klientów, którzy polecają usługi firmy wśród swoich bliskich i znajomych.

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toscany Invest Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (04-342) przy ul. Nasielskiej 44 lok. U-2, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie dewelopera.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K.

zdjęcie kontakt