WYSOKA JAKOŚĆ
BUDOWANIA

70% Complete

TOSCANY INVEST SP.Z O.O. SP. K.
ul. Nasielska 44 lok U-2, 04-342 Warszawa
tel: 601801355, 602238919, 22 119 98 43
fax: 22 814 01 40
E-mail: biuro@toscanyinvest.pl

WYSZUKAJ APARTAMENT

Toscany Invest jest uznanym deweloperem oferującym perfekcyjnie wykonane mieszkania zlokalizowane na Warszawskim Grochowie. Wszystkie zrealizowane inwestycje cechuje wyjątkowa jakość wykonania zapewniająca ponadczasowy komfort i bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. Nasze inwestycje to idealny wybór przede wszystkim dla młodych rodzin z dziećmi, kupujących swoje pierwsze mieszkanie oraz dla wszystkich, którzy chcą pogodzić pracę w Centrum z mieszkaniem w cichej, kameralnej i otoczonej przyrodą dzielnicy jaka jest Praga Południe oraz Grochów.

VILLA NEVI

VILLA NEVI - UL. ZNICZA 3
INWESTYCJA ZREALIZOWANA

W samym jej sercu Pragi Południe znajduje się niezwykłe miejsce, jest to Villa Nevi. Zapewnia ono bliskość wszystkiego, co potrzebne do wygodnego życia: terenów zielonych, sklepów i szkół oraz bardzo dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej. Doskonale zaprojektowane mieszkania o wysokim standardzie dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Dla przyszłych mieszkańców przygotowano szerokie spectrum wyboru – zróżnicowany metraż i rozkład.

VILLA LAGORAI

VILLA LAGORAI - UL. KOPRZYWIAŃSKA 8
INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Prestiż, natura i wspaniała przyroda. Prezentując i oddając Państwu mieszkania w kameralnej inwestycji Villa Lagorai na Warszawskim Grochowie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych klientów, oferujemy mieszkania z różnych segmentów cenowych oraz o różnej powierzchni. Villa Lagorai to idealny wybór przede wszystkim dla młodych rodzin z dziećmi, kupujących swoje pierwsze mieszkanie.

VILLA LINARI

VILLA LINARI - UL. STYRSKA 75
INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Ciche i wygodne miejsce do mieszkania, ale także doskonały wybór dla osób lubiących aktywnie spędzać czas wśród natury. Gwarantują to liczne tereny zielone w bliskim sąsiedztwie inwestycji. Do pobliskiego parku są zaledwie 2 minuty spacerem. Inwestor zadbał też o to, aby inwestycja Villa Linari była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również wykonana z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o jakość wykończenia. Villa Linari zapewnia mieszkanie w spokojnej okolicy a teren zamknięty inwestycji ogrodzony bramą wjazdową gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo.

WYSZUKAJ APARTAMENT

KONTAKT

ul. Nasielska 44 lok U-2,
04-342 Warszawa
tel:

601 801 355
602 238 919

biuro@toscanyinvest.pl