W okolicy

Rodzinna, zielona
okolica

Spokojne otoczenie Villi Aliano docenią rodzice. W pobliżu znajduje się wiele ośrodków edukacyjnych – przedszkola, szkoły podstawowe oraz licea. Niewielka odległość do domu to komfort nie tylko dla małych dzieci, ale również dla młodzieży. Starsze dzieci nie będą zmęczone dalekimi dojazdami do szkół i dzięki temu będą miały więcej czasu na rozwijanie swoich pasji.

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu docenią tereny zielone w okolicy. Park Bródnowski to idealne miejsce na rodzinne spacery. Natomiast znajdujący się nieco dalej Las Bródnowski świetnie sprawdzi się jako miejsce na weekendową wycieczkę rowerową. Potrzebny sprzęt zagwarantują Wam miejskie wypożyczalnie rowerowe Veturilo, których na terenie dzielnicy jest aż dziewięć.

Benefity Inwestycji

Nowocześnie

Nowoczesna bryła w delikatnej i stonowanej kolorystyce łączącej ponadczasową biel z brązowymi oknami i balustradami balkonów wpisuje się idealnie w stale rewitalizowaną i rozbudowującą się dzielnicę – Bródno. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o takie detale jak podświetlenie elewacji, zieleń wokół budynku czy ogrodzenie terenu nadają Villi Aliano charakteru.

Inwestycja w liczbach

Liczba lokali w inwestycji 43

Sprzedanych 42

Status: Inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie

Dodatkowe elementy inwestycji

Miejsca postojowe

RodzajInformacjeCenaPDF
Miejsca postojowe na poziomie -147 szt.35 000
Boksy rowerowe5 szt.więcej informacji u dewelopera
Dobrze skomunikowane

Komunikacja
na piątkę!

W pobliżu Villi Aliano znajdziemy rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. Autobusy i tramwaje szybko dowiozą nas do wybranej części stolicy m.in. Szczęśliwic, Mokotowa, czy Pragi. Nieopodal znajduje się Stacja PKP Warszawa Praga. Ogromnym atutem jest powstająca niespełna kilometr od Villi Aliano stacja metra. To kolejny element siatki połączeń komunikacyjnych, który ułatwi poruszanie się praktycznie po całej stolicy.

Biegnąca niedaleko trasa toruńska ułatwia przedostanie się do innych części dzielnicy oraz poza Warszawę. Dzięki połączeniom z innymi drogami szybkiego ruchu w regionie pozwoli dotrzeć na zaplanowany wypad za miasto.

Lokalizacja
ul. Bolesławicka 5

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toscany Invest Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (04-342) przy ul. Nasielskiej 44 lok. U-2, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie dewelopera.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K.

zdjęcie kontakt