Wspaniały, zielony Rambertów

Dzielnica
Dobrego życia

Rembertów leży we wschodniej części Warszawy i jest najmniejszą pod względem liczby ludności dzielnicą Warszawy.

Dominuje tu niska zabudowa – położone w ogrodach domy jednorodzinne lub niewielkie bloki wielorodzinne. Jest to też jeden z najbardziej zielonych rejonów stolicy. Ponad 30% powierzchni zajmują lasy obfitujące w szlaki turystyczne i pomniki przyrody. Swoje miejsce do życia znajdują tu nie tylko rdzenni mieszkańcy Rembertowa, ale także przybysze z innych dzielnic, którzy doceniają jego walory: zdrowy mikroklimat, oddalenie od zgiełku wielkiego miasta, doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy i widoczny od kilku lat dynamiczny rozwój infrastruktury zapewniający mieszkańcom poczucie komfortu.

Benefity Inwestycji

To właśnie tu

Czterokondygnacyjny budynek powstający przy ulicy Strażackiej zaprojektowano według najlepszych wzorów współczesnego budownictwa mieszkaniowego, z położeniem nacisku nie tylko na estetykę i jakość wykonania, ale przede wszystkim na funkcjonalność. Główna bryła budynku ma kształt prostopadłościanu. Połączenie bieli elewacji z szarym kolorem okładzin zastosowanych we wnękach robi niezwykle eleganckie wrażenie, a szklane balustrady balkonów przydają budynkowi lekkości.

W podziemiu znajda się komórki lokatorskie, boksy na rowery i garaż z 31 stanowiskami postojowymi. Dodatkowo na terenie inwestycji przewidziano miejsca postojowe naziemne. Co ważne, budynek jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja w liczbach

Liczba lokali w inwestycji 33

Sprzedanych 33

Status: Inwestycja Zakończona

Dodatkowe elementy inwestycji

Miejsca postojowe
Komórki lokatorskie

RodzajInformacjeCenaPDF
Miejsca postojowe na poziomie -130 000 zł
Komórki lokatorskie3 800 zł/m²
Nie musisz się martwić o edukację dzieci

Dla dzieci
i młodzieży

Na terenie Rembertowa jest 5 żłobków i kilkanaście przedszkoli z wysoko wykwalifikowaną
kadrą pedagogiczną. Wszystkie są czynne 10 godzin dziennie i oferują różnorodne zajęcia dodatkowe, np. rytmikę, zajęcia umuzykalniające czy naukę języka angielskiego. Działa tu też kilka szkół podstawowych i gimnazjów, szkoła muzyczną z salą koncertową oraz liceum ogólnokształcące. Starsza młodzież znajdzie natomiast możliwość studiów i kształcenia podyplomowego w Akademii Obrony Narodowej lub w filii Szkoły Wyższej Pedagogiki Specjalnej.

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Kulturalny
Rembertów

Na terenie Rembertowa działają 2 domy kultury: „Rembertów” i „Wygoda”. Oba oferują zajęcia w stałych kołach zainteresowań, organizują koncerty, spektakle teatralne, zabawy i wieczorki taneczne, wieczory i konkursy poetyckie, spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje i wykłady edukacyjne. A jeśli lubisz czytać, możesz korzystać z bogatego księgozbioru dzielnicowej biblioteki i dwóch wypożyczalni.

Zadbaj o swoją kondycję

Sportowe
Szaleństwo

Jeśli czujesz w sobie sportowego ducha i cenisz aktywność fizyczną, z pewnością zadowoli Cię dzielnicowa oferta ogólnodostępnych, bezpłatnych obiektów sportowych, takich jak „Syrenka” oraz zlokalizowane przy szkołach boiska, z których można korzystać po zakończeniu zajęć lekcyjnych.

Łatwy i szybki dojazd do centrum

Doskonała
komunikacja

Pracujesz w Rembertowie albo okolicach, a dzieci chodzą do jednej z miejscowych szkół? Dzięki dobrze rozwiniętej lokalnej komunikacji dojazd nie będzie stanowił żadnego problemu.

skmSKM lub KKM 15 min

bus Autobus 40 min

 

car Samochód 40 min

Lokalizacja
ul. Strażacka 114

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toscany Invest Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (04-342) przy ul. Nasielskiej 44 lok. U-2, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie dewelopera.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K.

zdjęcie kontakt