Główne założenie - Jakość

Jakość czyli fundament

Inwestor Toscany Invest jest spółką realizującą projekty deweloperskie o podwyższonym standardzie wykonania. Działalnością deweloperską zajmuje się od 2010 roku. Fundamentalnym założeniem jakie towarzyszy inwestorom Toscany Invest jest jakościowe podejście do budowanych inwestycji.

Toscany Invest jest stabilnym i wiarygodnym developerem koncentrującym się w swojej działalności głównie na inwestycjach na Warszawskiej Pradze Południe ,Pradze Północ i Białołęce.

Dbałość o każdy szczegół

Filozofia
budowania

Marka Toscany Invest jest kojarzona z wysoką jakością wykorzystywanych materiałów oraz dbałością o szczegóły realizowanych inwestycji. Tworzymy nasz biznes z największą pasją i zaangażowaniem czego dowodem są nasze produkty.

Wysoka jakość materiałów, gwarantująca ponadczasowość tworzonych przez Toscany Invest inwestycji mieszkaniowych. Przemyślane i trwałe udogodnienia gwarantują wysoki komfort mieszkania. Dbałość o każdy detal podczas etapu projektowego oraz pełna kontrola procesu budowy składa się na odpowiedzialną filozofię budowania.

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toscany Invest Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (04-342) przy ul. Nasielskiej 44 lok. U-2, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie dewelopera.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K.

    zdjęcie kontakt