Tylko profesjonalne pośrednictwo

Anna
Kacprzak

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

Tel.:+48 502 546 241

anna.kacprzak@anamer.pl

Dbałość o każdy szczegół

Anamer
Ekspert Kredytowy

Jako Ekspert Kredytowy z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się wyłącznie w kredytach, gwarantuję Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług, które są całkowicie bezpłatne.

Wspieram Klientów podczas całego procesu związanego z pozyskaniem kredytu, oferując kompleksową obsługę a przy tym chętnie dzielę się moją wiedzą i pozostaję wsparciem dla klientów również po finalizacji procesu.
Analizuję szczegółowo sytuację i potrzeby klientów co pozwala mi na precyzyjny dobór oferty kredytu hipotecznego spośród wszystkich banków komercyjnych.
Uwalniam czas – klienci nie muszą go tracić na długotrwałe poszukiwania odpowiedniego finansowania, ponieważ ja robię to w ich imieniu.

Jestem świadoma tego jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcja klientów, dlatego w trakcie procesu kredytowego pozostaję z klientami w stałym kontakcie i na bieżąco informuję ich o postępach.

Efektem mojej pracy i zaangażowania są liczne rekomendacje zadowolonych klientów, którzy polecają moje usługi wśród swoich bliskich i znajomych.

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toscany Invest Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (04-342) przy ul. Nasielskiej 44 lok. U-2, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie dewelopera.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K.

    zdjęcie kontakt