Wspaniały, zielony Rambertów

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, żłobki i przychodnie.

Jeśli szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, świetnie skomunikowanej z Warszawą to Laveli Residence jest właśnie dla Ciebie.

Benefity Inwestycji

Mieszkania
stworzone dla Ciebie

Prosta i nowoczesna architektura w połączeniu z wysokiej jakości materiałami nadaje inwestycji wyjątkowy charakter.

Na pięciu kondygnacjach budynku umiejscowione zostały 73 lokale mieszkalne w zróżnicowanych metrażach dostosowanych do potrzeb zarówno singli, par i młodych rodzin.

Bogata oferta mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 40 do 94 m² spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W części podziemnej budynku znajduje się garaż z 79 miejscami parkingowymi oraz boksy rowerowe.

Dodatkowe elementy inwestycji

Miejsca postojowe

RodzajInformacjeCenaPDF
Miejsca postojowe na poziomie -179 szt.więcej informacji u dewelopera
Boksy rowerowe55 szt.więcej informacji u dewelopera

Znajdź mieszkanie dla siebie

Wyszukiwarka 3D / Tabela

Sport i rekreacja
w zasięgu ręki

Okolica inwestycji ma doskonale rozbudowaną infrastrukturę ścieżek rowerowych, w sam raz na rodzinne wycieczki. Ogromnym ułatwieniem dla rodzin z dziećmi będzie również prywatny plac zabaw, na którym najmłodsi bezpiecznie spędzą ciepłe popołudnia. Otoczenie sosnowych lasów sprzyja długim spacerom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

LOKALIZACJA
WARSZAWA
UL. FABRYCZNA 2

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości

Napisz do nas

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toscany Invest Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Warszawie (04-342) przy ul. Nasielskiej 44 lok. U-2, w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie dewelopera.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z promocjami i innymi produktami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, przez Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K. oraz udostępnianie ich innym podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo i należącym do Toscany Invest SP. z o.o., Sp. K.

    zdjęcie kontakt